עברית  |  English  |  
דף הבית >> מסלולים בניו יורק
מסלולים בעיר ניו יורק רבתי

הסיורים מבוצעים ע"י זיו שהוא מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק (מס' רשיון: 1393843).
 

המסלולים הרגליים:

מסלול 1 (א):
"ניו יורק האחת והיחידה'': יכלול את איזור בניין האמפייר סטייט ובמייסיס חנות הכלבו הגדולה בעולם, טיימס סקוויר, רוקפלר סנטר, השדרה החמישית על חנויות היוקרה שבה, הסנטרל פארק, נעבור דרך בניין טראמפ המפורסם, הקתדרלה הגדולה, נמשיך ונבקר בשכונת האפר ווסט סייד היוקרתית, וביתו של ה"חיפושית" ג'ון לנון והאנדרטה לזכרו. וגם נתרשם מפסל וכיכר להנצחת זכר ראש ממשלת ישראל בעבר.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת התחלה 9:00 בבוקר).
 
מסלול 1 (ב) מידטאון:
 נצא מהטיימס סקוויר, רוקפלר סנטר, השדרה החמישית על חנויות היוקרה שבה, הסנטרל פארק, נעבור דרך בניין טראמפ המפורסם, הקתדרלה הגדולה, נמשיך ונבקר בשכונת האפר ווסט סייד היוקרתית, וביתו של ה"חיפושית" ג'ון לנון והאנדרטה לזכרו. נבקר בבריין פארק ונמשיך לתחנת גרנד סנטרל המפורסמת על שווקי האוכל המצויינים שבה ונאזין "לקירות המדברים" ובניין "הקרייזלר" (בימי שבהם הוא פתוח).
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת התחלה 9:00 בבוקר).
 
מסלול 2:
"צבעים, ריחות, טעמים והיסטוריה'': הדאון טאון: העיר הסינית, איטליה הקטנה, הגראונד זירו,  איזור  הוול סטריט והבורסה של ניו יורק, בניין העיריה ובתי המשפט של ניו יורק, הסוהו (שהיא  ה"שינקין" של ניו יורק) ושייט העובר ליד פסל החירות, ובדרכנו נחזה באמנות ציורי רחוב מעניינים (גרפיטי).
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת התחלה 7:30 בבוקר).
במידה ומוותרים על השייט שעת מפגש תהיה בשעה 8:30 בבוקר.
 
 
 חדש במסלול 3:
''ניו יורק של העתיד שלא תראו לבד'':
בואו להיות הראשונים ב"הדסון יארד" ובבניין Vessel בפרויקט הבנייה הגרנדיוזי והגדול ביותר בעולם בשנים האחרונות, ונפתח לקהל רק לאחרונה.
 נמשיך במסלול העובר בפינות קסומות ומיוחדות של ניו יורק, נכיר קולינריה, מקומות מסרטים ותכניות טלויזיה. נסייר בצ'לסי, באיזור ההיי ליין, צ'לסי מרקט, ושוק הבשר המתחדש
(meatpacking district)האיני, ושווקי אוכל נוספים מעניינים, נראה למה והיכן התחילו מצעדי הגאווה, נעבור בוטיקים וחנויות מיוחדות של הווסט ווילאג, וושינגטון סקוויר פארק, ואוניברסיטת ניו יורק (N.Y.U), ויוניון סקוויר המעניין.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (יציאה לסיור בשעה: 9:20 בבוקר).
 
מסלול 4:
" היסטורי, טרנדי, יוקרתי, פריקי וגם הנקודה היהודית “ מבט ייחודי על נופיה של ניו יורק רבתי ממרומי רכבל, נגיע לאפר איסט סייד היוקרתית: נבקר  ב"גן העדן" של ה"מתוקים" שהיא חנות ענק לדברי מתיקה ( יש גם כשר) , ונמשיך ליד הסמל הניו יורקי כלבו ה"בלומינגדיילס" המפורסם.  נמשיך לאיסט וויליג' הבוהמייני המקסים, שם ישן וחדש משמשים בערבוביה, וללואר איסט סייד (לשם הגיעו ראשוני המהגרים היהודים מאירופה ולאומים אחרים) ששומר על צביונו (כמו למשל מס' בתי כנסת מתחילת המאה הקודמת), ומרכז סביבו חיי תרבות, חיי לילה, ומהווה גם מרכז לאוכל, ובדרכנו נחזה באומנות ציורי רחוב (גרפיטי).
משך הסיור 4-5 שעות, (יציאה לסיור בשעה 9:00 בבוקר).
 
מסלול 5 :
"ניו יורק של מעלה": במסלול ייחודי זה נגיע לנוף ימי הביניים בדמות גן ומוזיאון הקלוייסטרס, שהינו אחד מאגפי מוזיאון המטרופוליטן לאומנות, ומיקומו בקצה הצפוני של מנהטן על גדות נהר ההדסון. נבקר ברובע הארלם המפורסם, נעבור באחוזת הקבר של  של י.ס. גראנט הנשיא ה 18 של ארה''ב הצופה על נהר ההדסון. נמשיך לקמפוס היפה של אוניברסיטת קולומביה הידועה. לאחר מכן נעבור דרך שכונת האפר ווסט סייד המדליקה שבה נפגוש בתרבות, קולינריה משובחת, מעדניות ועוד.
משך טיול 5-4 שעות, דרגת קושי קלה. שעת היציאה לסיור בשעה 9:00 בבוקר.
 
 
 
מסלול 6:
"ברוקלין המייטב": מסלול יחיד ומיוחד בברוקלין המתעוררת והמרגשת.
נבקר בשכונת בושוויק, נסייר בשכונת וויליאמסבורג הטרנדית וההיפסטרית, ובוויליאמסבורג החרדית.
ונצפה בקו הרקיע המדהים של מנהטן שמעבר לנהר.
נראה אומנות רחוב בצורת גרפיטיס יפים ומענינים
משך הסיור5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:00 בבוקר
 
מסלול 7 :
"השפיץ של ברוקלין" (או ניו יורק של פעם):

נבקר בלונה פארק הענק קוני איילנד (שפועל משנת 1903) ובחופי הים והרחצה של ברוקלין  נצעד על טיילת העץ המפורסמת וגם נראה היכן הוקם דוכן הנקיקניות הראשון בניו יורק, משם נמשיך לאורך הים לכיוון ״אודסה הקטנה״ הרובע של הקהילה הרוסית בעיר על המעדניות האותנטיות והחנויות שבו. 
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:20 בבוקר.
 
 
מסלול 8:
הצד המזרחי שלי העיר ( איסט סייד ) :

נבקר בפארק שרק ל 300 אנשים ברי מזל יש את המפתח להכנס, נבקר בליטל אינדיה ( הודו הקטנה ) ביוניון סקוור, נשמע את הקירות המדברים בתחנת הרכבת המרכזית, נהיה ליד בניין האו"ם (לא נכנסים) נבקר בלובי היפהפה של בניין הקרייזלר, ונבקר בשווקי אוכל מיוחדים.
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:00 בבוקר.
 
 
 
מסלול 9: 
"קווינס זה לא רק שדות תעופה".

קווינס הוא גם הרובע הגדול ביותר ובו המגוון הרב ביותר של עדות המהגרים ושפות (167) בעיר ניו יורק ומהווה גן עדן לאוהבי האוכל האסייתי הטעים והזול. נבקר בצ'יינה טאון הענק והפחות מתוייר, נבקר בשכונת ההודים והחנויות עם מיטב תוצרת הודו (אוכל, קינוחים, תבלינים, טקסטיל ועוד). וכן נעבור ליד האצטדיון שבו מתקיימת אליפות הטניס הפתוחה (U.S Open) של ארה"ב.
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:20 בבוקר.
 מסלול 10:
770 (ביתו של הרבי מלובביץ שבברוקלין):
נבקר בשכונת קראון הייטס, מרכז חב"ד העולמי, נבקר ב 770 ביתו של הרבי, ובבית הכנסת בו התפלל ונסייר בשכונה.
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:00 בבוקר.
 
מחיר מיוחד לקבוצות.
 
  • הסיורים הם רגליים ושימוש בתחבורה הציבורית (ע"ח הלקוח).
  • הסיורים הם יומיומיים.
מקום המפגש לסיורי ניו יורק: בטיימס סקווויר על רחוב 42 והשדירה השביעית (7)  ליד בנק צ'ייס (Chase).

לשומרי המסורת: עזרה במציאת מסעדות כשרות (כולל מהדרין), אוכל ישראלי, בשרי, חלבי, חנויות עם מוצרי מזון מהארץ, מעדניות ומאפיות.
כמו כן, עזרה וקישור לארוחות ערב-שבת ושבת בבוקר (בבית חב"ד) חגים, עזרה במציאת בתי כנסת בקרבת מקומכם.
 
 
מסלולי סיור ברכב בעיר ניו יורק ובברוקלין
מסלול 1:

איסוף מהמלון. ניסע צפונה לכיוון הסנטרל פארק, נערוך  סיור בסנטרל פארק. נמשיך בנסיעה לאיזור האפר ווסט סייד משם ניסע לאורך שדירת המוזיאונים והשדרה החמישית לרוקפלר סנטר, נעבור בטיימס סקוויר, נמשיך לרח' ה 34 שהוא רחוב הקניות, ולברודווי הידוע, ולמקומות נוספים ככל היוקרתי, וסיור פנורמי בשכונת הארלם הידועה.ככל שהזמן יאפשר, סיום הסיור במלון.

מסלול 2:
איסוף מהמלון לכיוון הדאון טאון של ניו יורק: נעבור ליד הקונסוליה הישראלית בניו יורק וליד בניין האו"ם, ניסע על גדות הנהר המזרחי (האיסט ריוור) לכיוון הגשרים היפים של ברוקלין. נחצה את הנהר לברוקלין לתצפית מרהיבה על העיר מצידה השני. נחצה את הנהר חזרה לדרום מנהטן ונגיע לבאטרי פארק היפה ממנו נצפה על פסל החירות ונסייר בפארק. נמשיך לוול סטריט שהוא רחוב הכספים והבורסה של ניו יורק  ונצפה בשור הזועם שהוא סמלה של הבורסה. מכאן נמשיך למרכז הסחר העולמי או בשמו היותר ידוע הגראנד זירו מקום בו עמדו בניני התאומים שקרסו בהתקפת מחבלים ב- 11 לבספטמבר שנת 2001 כמו כן נבקר באנדרטת הכבאים. נמשיך את סיורינו בעיר הסינית (הצ'יינה טאון) הענקית של ניו יורק, ואיטליה הקטנה (הליטל איטלי) והסוהו (הכל במגבלות הזמן) ובחזרה למלון.

מסלול 3:
ברוקלין: בדרכנו נעבור ליד הקוסוליה הישראלית בניו יורק וליד    בניין האו"ם. נגיע לתצפית מרהיבה של דרום ניו יורק מגשר ברוקלין, נבקר בשכונה החרדית/טרנדית ויליאמסבורג, ניסע דרך דאון טאון ברוקלין לביקור וסיור בביתו של הרבי מלובביץ, ומשם לשכונה ולטיילת העץ המפורסמת על חוף קוני איילנד וברייטון ביץ (ליטל אודסה), הכל במגבלות הזמן. המחיר כולל: רכב מתאים ונהג צמוד, איסוף מהמלון וחזרה, והדרכה בעברית ע"י זיו מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק (מס' רשיון: 1393843)

 
שרותי הסעות (בוואנים נוחים משדה התעופה לעיר ומהעיר לנמל התעופה).
  1. לביתו של הרבי מלובביץ בברוקלין (770),
  2. ל"אוהל" קברו של הרבי מלובביץ.
  3. לחנויות אאוטלט בוודברי , ובניו ג'רסי (ג'רסי גארדן).  .
  4. לפרק השעשועים ה"סיקס פלגס" בניו ג'רסי ועוד.
  5. ולבתי קזינו כגון: אטלנטיק סיטי, פוקסווד וכו'.
 (ההסעות יתומחרו בנפרד).
 
להתראות בניו יורק...
זיו המדריך שלך בניו יורק
 
זיו בניו יורק: טלפון/וואטסאפ 1-917-628-8757        מייל - zivinnyc@gmail.com

פייסבוק: Ziv Helfman

נציגות בישראל אורי      טלפון: 054-792-2202   מייל - urintours@gmail.com