עברית  |  English  |  
דף הבית >> מסלולים בניו יורק
מסלולים בעיר ניו יורק רבתי

לחץ/י >>  מסלולים במנהטן>>   |   בברוקלין>>   |  בקווינס>>   |  ברכב>>

הסיורים מבוצעים ע"י זיו שהוא מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק (מס' רשיון: 1393843).
 

המסלולים הרגליים:

מסלולי רובע מנהטן

מסלול 1 (א):
"ניו יורק האחת והיחידה'': יכלול את איזור בניין האמפייר סטייט ובמייסיס חנות הכלבו הגדולה בעולם, טיימס סקוויר, רוקפלר סנטר, השדרה החמישית על חנויות היוקרה שבה, הסנטרל פארק, נעבור דרך בניין טראמפ המפורסם, הקתדרלה הגדולה, נמשיך ונבקר בשכונת האפר ווסט סייד היוקרתית, וביתו של ה"חיפושית" ג'ון לנון והאנדרטה לזכרו. וגם נתרשם מפסל וכיכר להנצחת זכר ראש ממשלת ישראל בעבר.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת התחלה 9:00 בבוקר).

מסלול 1 (ב) מידטאון:
 נצא מהטיימס סקוויר, רוקפלר סנטר, השדרה החמישית על חנויות היוקרה שבה, הסנטרל פארק, נעבור דרך בניין טראמפ המפורסם, הקתדרלה הגדולה, נמשיך ונבקר בשכונת האפר ווסט סייד היוקרתית, וביתו של ה"חיפושית" ג'ון לנון והאנדרטה לזכרו. נבקר בבריין פארק ונמשיך לתחנת גרנד סנטרל המפורסמת על שווקי האוכל המצויינים שבה ונאזין "לקירות המדברים" ובניין "הקרייזלר" (בימי שבהם הוא פתוח).
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת התחלה 9:00 בבוקר).

מסלול 2:
"צבעים, ריחות, טעמים והיסטוריה'':
הדאון טאון: העיר הסינית, איטליה הקטנה, הגראונד זירו,  איזור  הוול סטריט והבורסה של ניו יורק, בניין העיריה ובתי המשפט של ניו יורק, הסוהו (שהיא  ה"שינקין" של ניו יורק) ושייט העובר ליד פסל החירות, ובדרכנו נחזה באמנות ציורי רחוב מעניינים (גרפיטי).
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (שעת התחלה 7:30 בבוקר).
במידה ומוותרים על השייט שעת מפגש תהיה בשעה 8:30 בבוקר.
 
 
מסלול 3:
''ניו יורק שלא תראו לבד'':

נבקר ב"הדסון יארד" ובבניין Vessel שהוא מייזם הבנייה הגדול ביותר בעולם בשנים האחרונות. משם מסלולנו יקח אותנו לפינות קסומות ומיוחדות של ניו יורק, נכיר קולינריה ושווקי אוכל, נפגוש אתרים מסרטים ותכניות טלויזיה. נסייר בשכונת צ'לסי, ובאיזור ההיי ליין, צ'לסי מרקט, נכיר את בנות סקס והעיר ( Sex and the city ) היכן הן גרו, היכן עשו שופינג והיכן אכלו. נעשה הכרה עם הבית ובית הקפה של הסדרה "חברים" Friends)). נעבור בבוטיקים וחנויות מיוחדות של הווסט ווילאג, וושינגטון סקוויר פארק, ואוניברסיטת ניו יורק (N.Y.U ) ,ומקומות ושווקי אוכל מעניינים, בבוטיקים ובחנויות המיוחדות של צ'לסי מרקט וושינגטון סקוויר פארק, אוניברסיטת ניו יורק (N.Y.U), יוניון סקוויר המעניין.
משך טיול 4-5 שעות, דרגת קושי קלה (יציאה לסיור בשעה: 9:20 בבוקר).

מסלול 4:
"היסטורי, טרנדי, יוקרתי, פריקי וגם הנקודה היהודית“:

מבט ייחודי על נופיה של ניו יורק רבתי ממרומי רכבל (לא תמיד ניתן), נבקר ב"גן העדן" של ה"מתוקים" שהיא חנות ענק לדברי מתיקה (יש גם כשר) , נמשיך לאיסט וויליג' הבוהמייני המקסים, שם ישן וחדש משמשים בערבוביה, וללואר איסט סייד (לשם הגיעו ראשוני המהגרים היהודים מאירופה ולאומים אחרים) ששומר על צביונו (כמו למשל מס' בתי כנסת מתחילת המאה הקודמת), ומרכז סביבו חיי תרבות, חיי לילה, ומהווה גם מרכז לאוכל, ובדרכנו נחזה באומנות ציורי רחוב (גרפיטי).
משך הסיור 4-5 שעות, (יציאה לסיור בשעה 9:00 בבוקר).

מסלול 5 :
"ניו יורק של מעלה":

במסלול ייחודי זה נגיע לנוף ימי הביניים בדמות גן ומוזיאון הקלוייסטרס, שהינו אחד מאגפי מוזיאון המטרופוליטן לאומנות, ומיקומו בקצה הצפוני של מנהטן על גדות נהר ההדסון. נבקר ברובע הארלם המפורסם, נעבור באחוזת הקבר של  של י.ס. גראנט הנשיא ה 18 של ארה''ב הצופה על נהר ההדסון. נמשיך לקמפוס היפה של אוניברסיטת קולומביה הידועה. לאחר מכן נעבור דרך שכונת האפר ווסט סייד המדליקה שבה נפגוש בתרבות, קולינריה משובחת, מעדניות ועוד.
משך טיול 5-4 שעות, דרגת קושי קלה. שעת היציאה לסיור בשעה 9:00 בבוקר.

מסלול 6:
הצד המזרחי שלי העיר (איסט סייד):
"איסט סייד סטורי":
נציץ לפארק שרק ל 300 אנשים ברי מזל יש את מפתח הכניסה, נבקר ב"ליטל אינדיה" (הודו הקטנה) ביוניון סקוור, נשמע את "הקירות המדברים" בתחנת הרכבת המרכזית, נצפה בבניין האו"ם (ללא כניסה) נבקר בלובי היפהפה של בניין הקרייזלר, ונבקר בשווקי אוכל מיוחדים. משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:00 בבוקר.
 
מסלולי רובע ברוקלין

מסלול 1:
"ברוקלין הדבר הבא":

נבקר בשכונות דמבו (Dumbo) ששינתה פניה מאיזור תעשייתי של המאה ה 19 והפכה להיות פנינה תיירותית שאין להחמיץ (והיא גן עדן לצלמים). נמשיך לויליאמסבורג הטרנדית וההיפסטרית, ובוויליאמסבורג החרדית המשנה פניה גם היא. נצפה בקו הרקיע המדהים של מנהטן שמעבר לנהר.
נראה אומנות רחוב בצורת גרפיטיס יפים ומענינים, ואיך אפשר בלי קולינריה (אפשרות לאוכל כשר).
משך הסיור5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:00 בבוקר

מסלול 2:
"ברוקלין המייטב":

מסלול יחיד ומיוחד בברוקלין המתעוררת והמרגשת.
נבקר בשכונות בושוויק, ובוויליאמסבורג הטרנדיות וההיפסטריות, ובוויליאמסבורג החרדית המשנה פניה גם היא,
נצפה בקו הרקיע המדהים של מנהטן שמעבר לנהר.
נראה אומנות רחוב בצורת גרפיטיס יפים ומענינים, ואיך אפשר בלי קולינריה (אפשרות לאוכל כשר).
משך הסיור5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:00 בבוקר

מסלול 3:
"פניה המגוונות של ברוקלין":

נבקר בשכונות גרינפוינט (Greenpoint) שהיא "המעוז" של הפולנים, מעין "וארשה הקטנה" וזה כולל הווי פולני, ואוכל פולני מסורתי ומעדניות בהן אפשר למצוא את מייטב מעדני פולניה. כיום השכונה משנה את אופיה וצעירים רבים מוצאים בה את מקום מגוריהם.
 נמשיךלשכונת ויליאמסבורג הטרנדית וההיפסטרית, ובוויליאמסבורג החרדית המשנה פניה גם היא,
נצפה בקו הרקיע המדהים של מנהטן שמעבר לנהר.
נראה אומנות רחוב בצורת גרפיטיס יפים ומענינים, ואיך אפשר בלי קולינריה (אפשרות לאוכל כשר).
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:00 בבוקר.

מסלול 4:

ברוקלין – "כשחדש פוגש ישן" א':
נבקר בשכונות דמבו (Dumbo) ששינתה פניה מאיזור תעשייתי של המאה ה 19 והפכה להיות פנינה תירותית שאין להחמיץ (והיא גן עדן לצלמים).משם נמשיך לניו יורק של "פעם " נראה את הלונה פארק הראשון באמריקה הקוני איילנד (שפועל משנת 1903ועד היום בעונת הקיץ) ובחופי הים והרחצה של ברוקלין  נצעד על טיילת העץ המפורסמת וגם נראה היכן הוקם דוכן הנקניקיות הראשון בניו יורק, משם נמשיך לאורך הים לכיוון ״אודסה הקטנה״ הרובע של הקהילה הרוסית בעיר על המעדניות האותנטיות והחנויות שבשכונה. 
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:20 בבוקר.
 
מסלול 5:
"כשחדש פוגש ישן" ב':

השפיץ של ברוקלין "אינדסטרי סיטי" (Industry city)
נבקר ב Industry city  על קו המיים, איזור תעשייתי בעבר (שכולל 6 מבני ענק). בעבר מבנים אלו שמשו כמחסני ענק והיום זה איזור בילויים של אוכל אומנים ומרחבי עבודה. משם נמשיך ל "ניו יורק של פעם " נראה את הלונה פארק הענק קוני איילנד (הראשון באמריקה שפועל משנת  ועד היום 1903) ובחופי הים והרחצה של ברוקלין  נצעד על טיילת העץ המפורסמת וגם נראה היכן הוקם דוכן הנקניקיות הראשון בניו יורק, משם נמשיך לאורך הים לכיוון ״אודסה הקטנה״ הרובע של הקהילה הרוסית בעיר על המעדניות האותנטיות והחנויות שבו. 
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:20 בבוקר.

מסלול 6:
שכונת רד הוק (Red Hook) ברוקלין
ברוקלין "שמחוץ לקופסה" (מיועד לאנשים עם ראש אחר):

שכונת רד הוק שנמצאת ממש על קו המיים של ברוקלין ובעברה היתה שכונת פשע מהדרגה הגבוהה ביותר. היום השכונה משנה את פניה וממחסני ענק של הנמל הופכת להיות לאיזור בילויים ומגורי צעירים. ייחודה של השכונה בהיסטוריה שלה. בביקורנו נראה מזקקת וויסקי ויקבי יין (עם אפשרות לטעימות יין בתשלום) במקום יש תצפית ייחודית על פסל החירות על גשר וראזאנו ועל סטטן איילנד.

מסלול 7:
"
השפיץ של ברוקלין" (או ניו יורק של פעם):
נראה את הלונה פארק הענק הקוני איילנד (הלונה הפארק הראשון באמריקה, שפועל משנת 1930 ועד היום בעונת הקיץ בלבד) ובחופי הים והרחצה של ברוקלין. נצעד על טיילת העץ המפורסמת וגם נראה היכן הוקם דוכן הנקניקיות הראשון בניו יורק, נמשיך לאורך הים לכיוון ״אודסה הקטנה״, הרובע של הקהילה הרוסית, על המעדניות האותנטיות והחנויות שבו. משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:20 בבוקר.
 
מסלול 8:
770 (ביתו של הרבי מלובביץ שבברוקלין):

נבקר בשכונת קראון הייטס, מרכז חב"ד העולמי, נבקר ונסייר ב 770 ביתו של הרבי, ובבית הכנסת בו התפלל ונסייר בשכונה.


מסלולי רובע קווינס

מסלול 1:
"קווינס זה לא רק שדות תעופה".
קווינס הוא הרובע הניו יורקי הגדול ביותר מבחינת השטח ובו המגוון הרב ביותר של עדות מהגרים שמדברים ב167 שפות. בקווינס נמצא את דוכני אוכל הרחוב הטובים ביותר הן באותנטיות שלהם והן במחירם שהוא הזול בעיר. סצנת האוכל ברובע מהווה גן עדן לאוהבי אוכל רחוב. כאן נמצא מסעדות אסייתיות ואת "מנילה הקטנה", נבקר בצ'יינה טאון הענק של קווינס הפחות מתוייר, נסייר בשכונת "הודו הקטנה" ובה החנויות עם מיטב תוצרת הודו (אוכל טעים וזול, קינוחים, תבלינים, טקסטיל ועוד) בשכנות נמצא את האיזור ההיספני (מכסיקו, קולומביה, אקוודור וכו') עם דוכני האוכל והמרכולת הייחודית שלהם. וכן נעבור ליד האצטדיון שבו מתקיימת אליפות הטניס הפתוחה (U.S Open) של ארה"ב וליד איצטדיון הבייסבול (City Field).
משך הסיור 5-4 שעות בדרגת קושי קלה. תחילת הסיור בשעה 9:20 בבוקר.
בנוסף יש לי מסלולים נוספים חדשים שלא נכללו בקובץ זה, ומסלולים ברכב בהמשך.
מחיר הסיורים 75 $ לאדם  לסיור (ילדים מתחת לגיל 5 בחינם).
מחיר לאדם בודד שלא בקבוצה 100 $.
הנחה: במידה ולוקחים שני מסלולים ויותר המחיר יהיה 65 $ לאדם מהסיור השני ואילך.
מחיר מיוחד לקבוצות.
הסיורים הם רגליים ושימוש בתחבורה הציבורית (ע"ח הלקוח).
הסיורים הם יומיומיים. מקום המפגש לסיורי ניו יורק: בטיימס סקווויר על רחוב 42 והשדירה השביעית (7)  ליד בנק צ'ייס (Chase).
 
לשומרי המסורת: עזרה במציאת מסעדות כשרות (כולל מהדרין), אוכל ישראלי, בשרי, חלבי, חנויות עם מוצרי מזון מהארץ, מעדניות ומאפיות.
כמו כן, עזרה וקישור לארוחות ערב-שבת ושבת בבוקר (בבית חב"ד) חגים, עזרה במציאת בתי כנסת בקרבת מקומכם.

מסלולי סיור ברכב בעיר ניו יורק ובברוקלין

מסלול 1:
איסוף מהמלון. ניסע צפונה לכיוון הסנטרל פארק, נערוך  סיור בסנטרל פארק. נמשיך בנסיעה לאיזור האפר ווסט סייד משם ניסע לאורך שדירת המוזיאונים והשדרה החמישית לרוקפלר סנטר, נעבור בטיימס סקוויר, נמשיך לרח' ה 34 שהוא רחוב הקניות, ולברודווי הידוע, ולמקומות נוספים ככל היוקרתי, וסיור פנורמי בשכונת הארלם הידועה.ככל שהזמן יאפשר, סיום הסיור במלון.

מסלול 2:
איסוף מהמלון לכיוון הדאון טאון של ניו יורק: נעבור ליד הקונסוליה הישראלית בניו יורק וליד בניין האו"ם, ניסע על גדות הנהר המזרחי (האיסט ריוור) לכיוון הגשרים היפים של ברוקלין. נחצה את הנהר לברוקלין לתצפית מרהיבה על העיר מצידה השני. נחצה את הנהר חזרה לדרום מנהטן ונגיע לבאטרי פארק היפה ממנו נצפה על פסל החירות ונסייר בפארק. נמשיך לוול סטריט שהוא רחוב הכספים והבורסה של ניו יורק  ונצפה בשור הזועם שהוא סמלה של הבורסה. מכאן נמשיך למרכז הסחר העולמי או בשמו היותר ידוע הגראנד זירו מקום בו עמדו בניני התאומים שקרסו בהתקפת מחבלים ב- 11 לבספטמבר שנת 2001 כמו כן נבקר באנדרטת הכבאים. נמשיך את סיורינו בעיר הסינית (הצ'יינה טאון) הענקית של ניו יורק, ואיטליה הקטנה (הליטל איטלי) והסוהו (הכל במגבלות הזמן) ובחזרה למלון.

מסלול 3:
ברוקלין: בדרכנו נעבור ליד הקוסוליה הישראלית בניו יורק וליד    בניין האו"ם. נגיע לתצפית מרהיבה של דרום ניו יורק מגשר ברוקלין, נבקר בשכונה החרדית/טרנדית ויליאמסבורג, ניסע דרך דאון טאון ברוקלין לביקור וסיור בביתו של הרבי מלובביץ, ומשם לשכונה ולטיילת העץ המפורסמת על חוף קוני איילנד וברייטון ביץ (ליטל אודסה), הכל במגבלות הזמן. המחיר כולל: רכב מתאים ונהג צמוד, איסוף מהמלון וחזרה, והדרכה בעברית ע"י זיו מדריך מוסמך מטעם עיריית ניו יורק (מס' רשיון: 1393843)

מחיר הסיור ברכב:  700 $ ל 5 שעות (כל שעה מעבר ל 5 שעות תחוייב ב 90 $).
שרותי הסעות (בוואנים נוחים משדה התעופה לעיר ומהעיר לנמל התעופה).
לביתו של הרבי מלובביץ בברוקלין (770),
ל"אוהל" קברו של הרבי מלובביץ.
לחנויות אאוטלט בוודברי , ובניו ג'רסי (ג'רסי גארדן).  .
לפרק השעשועים ה"סיקס פלגס" בניו ג'רסי ועוד.
ולבתי קזינו כגון: אטלנטיק סיטי, פוקסווד וכו'.
 (ההסעות יתומחרו בנפרד).

שרות נוסף: השגת כרטיסים להצגות על בימות ברודווי או אירועי ספורט, תרבות ומוסיקה לבחירתכם.

 
להתראות בניו יורק...
זיו המדריך שלך בניו יורק
 
זיו בניו יורק: טלפון/וואטסאפ 1-917-628-8757        מייל - zivinnyc@gmail.com

פייסבוק: Ziv Helfman

נציגות בישראל אורי      טלפון: 054-792-2202   מייל - urintours@gmail.com