עברית  |  English  |  
דף הבית >> טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים

ארץ ישראל בורכה בנופי טבע מקסימים ומגוונים – משלג וטבע ירוק בצפון ועד מדבריות ומכתשים בדרום. בין כל אלה ישנם הרים עם נקודות תצפית יפהפיות, נחלים ומעיינות, יערות וגם מקומות ייחודיים בעולם כמו ים המלח.

את כל הטבע הזה ניתן לחוות בצורה ישירה ובלתי אמצעית עם טיולי ג'יפים של חברת היי הג'יפ. טיולי ג'יפים הם חוויה בפני עצמה. הזדמנות לחוות נהיגה אתגרית בשטח וגם להגיע למקומות שקשה מאוד להגיע אליהם בכל דרך אחרת.

טיולי ג'יפים הם הזדמנות מצוינת להגיע אל מקומות בארץ שאולי עוד לא טיילתם בהם, ולחוות אותם בצורה הישירה והמהנה ביותר. הטיולים שלנו מגיעים לכל הפינות הנסתרות והשבילים החבויים של הארץ. בעזרת הניסיון הרב שלנו נדע להוביל אתכם למקומות שהכי שווה לטייל בהם, בין אם בצפון, בדרום או במרכז הארץ.

מה כוללים טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים יכולים להיות קצרים או ארוכים – בהתאם לרצון של הקבוצה שמשתתפת בטיול. הרבה מקומות עבודה בוחרים לצאת לטיולים עם החברה שלנו, מפני שטיול ג'יפים הוא גם חוויה מהנה וגם מגבשת. חברות מכל סוגי התעשיות מגיעות אלינו וגם משפחות וקבוצות רבות מסוגים שונים.

טיולי ג'יפים הם הזדמנות לעשות עצירה קטנה בשטף של החיים ופשוט ליהנות. לכן החוויה מתאימה גם למשפחות עם ילדים שאין להן ג'יפ ורוצות לחוות את הנסיעה המאתגרת ואת הטיול ברחבי ישראל.

הטיולים יכולים לכלול שילוב של אטרקציות הנמצאות באזור הטיול וגם עצירות כדי לסייר ברגל בטבע שבו מטיילים. האקשן של טיולי הג'יפים נמצא ברקע ללא הפסקה. הנסיעה עצמה היא מקפיצה ומרגשת, ונותנת הזדמנות ליהנות מהאוויר הפתוח ומאבק הדרך.

טיולי ג'יפים מותאמים אישית

אחד היתרונות של היציאה לטיול ג'יפים עם חברת היי הג'יפ הוא הגמישות הרבה בתכנון הטיול. הצוות שלנו עתיר ניסיון וידע, ויכולים להתאים בצורה אישית את הטיול לצרכים של המטיילים.

ההתאמה האישית היא גם במישור של משך הטיול וגם במקומות בהם נבחר לטייל ביחד. בכל אזור ניתן לשלב מספר עצירות. בעצירות ניתן לאכול במוסדות קולינריים מקומיים או פשוט לעצור ולעשות פיקניק בטבע.

ניתן גם לשלב אטרקציות שונות, כגון סנפלינג - כאשר מטיילים בדרום, או עצירה במוזיאונים ומרכזי מבקרים.

את הידע העשיר שלנו נשמח להעמיד לרשותכם. כך שלא משנה מהי המטרה שלשמה אתם יוצאים לטיול, תוכלו להפיק את המקסימום מהחוויה.

טיולי ג'יפים של היי הג'יפ

החברה שלנו הוקמה על ידי יוסי הלפמן, איש סיור מנוסה ועתיר בידע. ביחד איתו, הצוות שלנו כולל נהגים מקצועיים ומנוסים שמשמשים גם כמדריכי דרך במהלך הטיול.

הצוות שלנו ינחה אתכם בבטחה בשבילי ומשעולי הארץ, ויבטיח שבכל אזור גאוגרפי שבו תרצו לטייל – תקבלו חוויה מלאת אדרנלין ובעלת ערך מוסף אמתי.

כנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט לחץ כאן להכנסת טקסט